Nowe ogrody na stronie FORMIO

Na stronie FORMIO pojawiły się nowe zdjęcia z realizacji i projekty, do których obejrzenia gorąco zapraszamy.

1. Uzupełniliśmy zdjęcia z realizacji zatytułowanej "ogród wielu funkcji", w której był dotychczas sam projekt. Realizacja jest przykładem renowacji ogrodu, która pozwoliła zamienić zniszczoną i niewygodną przestrzeń przydomową w elegancki i komfortowy ogródek. Ostatnio można było go obejrzeć we wpisie "Metamorfoza małego ogródka".

2. Wstawiliśmy nowy projekt, który nazwaliśmy "nowoczesny ogródek bez trawnika"– czyli nietypowy miejski salon ogrodowy. Sercem ogrodu jest zacieniająca pergola z drewnianym tarasem, ścianą wodną i siedziskami. A to wszystko z wykorzystaniem coraz popularniejszych gabionów. Ogródek prezentowaliśmy ostatnio we wpisie "Nowoczesny ogródek w mieście".

3. Kolejnym nowym ogrodem na stronie w zakładce małe ogrody jest "ogródek z hamakiem", pokazany już częściowo we wpisie "Hamak – pomysł na relaks w ogrodzie". Niedawno zakończyliśmy jego realizację, więc ogródek jest bardzo młody, a na zaplanowany efekt trzeba będzie poczekać przynajmniej do przyszłego sezonu. Wówczas pokażemy Wam nowe zdjęcia.

4. W zakładce średnie ogrody pojawił się natomiast projekt "ogrodu w górach", którego realizację ostatnio podglądaliśmy na blogu. Już wkrótce zapraszam na następne podglądanie z sadzenia roślin!

Niebawem na stronie FORMIO pojawią się kolejne tematy.

od lewej: "ogród wielu funkcji" / "nowoczesny ogródek bez trawnika"

od lewej: "ogródek z hamakiem" / "ogród w górach"