Gościmy w styczniowych 'OGRODACH’

Z przyjemnością informujemy, że w styczniowych 'Ogrodach, ogródkach, zieleńcach' pojawił się artykuł w dziale projektowanie, na temat naszego Ogrodowego Salonu.Prezentowany ogródek ma zaledwie 80m2, ale pomieścił sporo elementów, jest więc dowodem na to, że nawet mała przestrzeń może być ciekawie i nieszablonowo zagospodarowana.

W ogrodzie został powiększony taras, powstała pergola z ławeczką i poprowadzony po skosach układ ogrodu. Opisywałam go kilka wpisów temu, jeżeli więc pragniecie uzyskać więcej informacji na temat tego ogrodu, odsyłamy do wspomnianego wpisu {Ogrodowy salon rok później} lub na naszą stronę internetową {www.formio.pl – portfolio – małe ogrody – ogrodowy salon}.

Niestety Redakcja zmieniła ostatnio politykę i publikują rysunki zrobione przez swojego rysownika, dlatego też wizualizacja projektu jest komputerowa. Jest to dosyć zaskakujące, że w dziale projektowanie nie można pokazać, jak się projektuje, ale cóż, taki mają system. A byłoby ciekawiej, ponieważ każdy ma swój sposób projektowania, swoją stylistykę i to właśnie warto by było obejrzeć.

Poniżej prezentuję nasz rysunek, który niestety został odrzucony, ponieważ był 'za swobodny' : )