4. podglądamy realizację {seria 2} – JEST!

11. nowoczesne meble w ogrodzie

Ostatni okres mogę podsumować tak – dużo pracy, mało czasu, dlatego dopuściłam się tutaj pewnych zaniedbań. Blog nieco zamarł, ale ten czas tak szybko leci, że tylko kalendarz mi pokazuje, ile to już minęło. A mi się wydaje, że niewiele ;)

Z małym opóźnieniem, ale z dużą przyjemnością dzielę się z Wami naszym dziełem, a jest nim NOWOCZESNY TARAS W SZAROŚCIACH. Wszystko jest tutaj tak jak lubię – wygodne meble ze schowkami wbudowane w taras, szarości zestawione z zielenią, żaluzjowe ogrodzenie… Dzięki prostym formom i nietypowej kolorystyce uzyskaliśmy ciekawą nowoczesną przestrzeń do wypoczynku.

Jak widać istniejący już taras można całkowicie odmienić za pomocą OGRODOWYCH MEBLI, kolorów i roślin. Dla tych, którzy nie widzieli stanu wyjściowego przypomnienie. Ciekawe, że mimo częściowego zabudowania tarasu, wydaje się on teraz większy, co jest w dużym stopniu zasługą koloru, który dodaje "przestrzeni". Ale dużą rolę odegrała też nowa lżejsza wizualnie roślinność.

Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć:

01. nowoczesny taras

02. nowoczesny taras

03. nowoczesny taras

04. taras z drewna

05. meble na taras

06. stolik wokol drzewa

08. nowoczesny ogrod

07. nowoczesny ogrod

09.nowoczesny taras

10. stolik pod drzewem

13. zabudowa tarasu

12. nowoczesny ogrodek

14. zabudowa tarasu

15. nowoczesna zabudowa tarasu

16. lawa na tarasie

A tutaj niespodzianka – drzwiczki podnosi się do góry, rozkładając jednocześnie nóżki, dzięki czemu uzyskujemy wygodniejsze siedziska. Nie pytajcie jak to powstało ;) Pomysł wpadł nam do głowy i nie chciał się odczepić, domagając się realizacji. No więc jest! Wszystko zamykane jest na praktycznych zatrzaskach, co ułatwia korzystanie z mebla.

17. nowoczesne tarasy

18. meble na taras

19. zabudowa tarasu

20. nowoczesny taras

21. nowoczesne meble na taras

28. nowoczesne ogrody

22. nowoczesne ogrody

27. nowoczesne meble ogrodowe

33. nowoczesny ogrod traw

I kolejna niespodzianka – fragment ławy ma kółeczka i można nim jeździć po tarasie. Dodatkowym udogodnieniem jest schowek na ogrodowego węża itp. w jego wnętrzu.

23. nowoczesny szary taras

26. szary taras

25. nowoczesne ogrody

29. szary nowoczesny taras

30. ława pod drzewem

31. drewniany nowoczesny taras

I jest jeszcze jedna niespodzianka – meble są PODŚWIETLANE, ale to już innym razem :) Zaproszę Was na osobną sesję po zmroku.

32. ogrod traw

A niedługo pokażę Wam zdjęcia z ogrodu, który użyźnialiśmy tutaj zielonym nawozem. Ogród już rośnie :)

MIŁEGO WEEKENDU !!! Pogoda jest nareszcie cudownie jesienna, trzeba korzystać :)

P.S. Wstępny projekt tarasu powstał w Plantacja Studio, natomiast kształt mebli, rozwiązania techniczne oraz realizację przeprowadziło FORMIO.